Czwartek, 18 lipca 2019

Jak się zapisać

1. OCENA POZIOMU ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Aby nauka była najbardziej efektywna i spełniła oczekiwania, konieczne jest wypełnienie testu sprawdzającego poziom znajomości gramatyki, a także rozmowa, dzięki której będzie można ustalić stopień opanowania słownictwa i ogólne umiejętności komunikacyjne słuchacza. Test jest dostępny w naszym WIRTUALNYM SEKRETARIACIE i można go uzupełnić nie wychodząc z domu. Na rozwiązanie testu trzeba przeznaczyć około 30 minut. W tej chwili dostępne są 2 warianty testów: dla dorosłych i młodzieży oraz dla dzieci (8-12 lat). Należy wypełnić tylko jeden test. Po wysłaniu formularza z odpowiedziami, program zaproponuje odpowiednią grupę i będzie można przystąpić do wypełnienia ankiety rejestracyjnej. Po otrzymaniu ankiety pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia terminu krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej, która pozwoli precyzyjniej dobrać grupę.
Jeśli słuchacz wybiera poziom początkujący, to także otrzyma informację o dostępnych grupach i terminach przed wypełnieniem ankiety rejestracyjnej. W takim wypadku rozmowa nie jest konieczna i wystarczy poczekać na potwierdzenie z sekretariatu.

Można oczywiście zgłosić się na test w szkole i wypełnić go w tradycyjnej, papierowej wersji.

Zarówno test jak i rozmowa są bezpłatne.

2. WYBÓR KURSU

Przed wypełnieniem testu zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą kursów, która jest dostępna na naszych stronach, a takżę w wirtualnym sekretariacie. Można skontaktować się telefonicznie, bądź elektronicznie i uzyskać więcej informacji o prowadzonych kursach.

3. LEKCJA PRÓBNA

Słuchacz może uczestniczyć w lekcji próbnej przed podjęciem decyzji o zapisie, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu i rozmowie kwalifikacyjnej.

Współpraca

Egzaminy