Czwartek, 18 lipca 2019

Kadra

 

 

mgr Anna Szypura

 

Dyrektor i metodyk  Szkoły Języków Obcych ANGLISTA.  Prowadzi placówkę  od roku 1994.

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

 

mgr Ewelina Frąckowiak

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2001. Absolwentka filolologii angielskiej na Uniwersytecie  Łódzkim. 

 

 

 

 

 dr Ewelina Poniedziałek

 

Lektor języka hiszpańskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2004.  Absolwentka etnolingwistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczyciel akademicki UAM.

 

 

 

mgr Piotr Kaczmarek

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2015. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Językowego na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów magisterskich  na Uniwersytecie Szczecińskim.

 

 

 

mgr Jagoda Walczak

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od maja 2018. Absolwentka filologii angielskiej na Wyższej Szkole Języków Obcych im. B. Lindego w Poznaniu (licencjat) oraz  International Marketing na Uniwersytecie Łódzkim (studia magisterskie) z dyplomem lektora metody TEDDY EDDIE.  Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z zakresu metodyki języka angielskiego w edukacji elementarnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

Maria Jarosińska

 

Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego. Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na Wydziale Pedagogiczo-Artystycznym w Kaliszu w zakresie filologii angielskiej, z certyfikatem biegłości językowej w zakresie języka hiszpańskiego oraz dyplomem lektora metody TEDDY EDDIE. Kontynuuje studia magisterskie na UAM w Poznaniu.

 

Kamila Malach

Lektor języka angielskiego. Absolwentka studiów licencjackich na wydziale filologii angielskiej na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu z dyplomem lektora metody TEDDY EDDIE. Kontynuuje studia magisterskie na filologii angielskiej UAM w Poznaniu.

 

 

mgr Katarzyna Jakubczak

 

Lektor języka francuskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2016. Absolwentka filologii romańskiejj na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i polsko-francuskich studiów w zakresie z zarządzania na Uniwerytecie w Rennes we Francji.

 

 

 

mgr Izabela Pospieszna

Lektor języka niemieckiego. Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie im.  A. Mickiewicza w Poznaniu.

 

mgr Marika Wawrzyniak

 

Asystentka dyrektora od 2012r.  Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu,

 

 

 

 

Współpraca

Egzaminy