Czwartek, 18 lipca 2019

O szkole

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Prowadzimy kursy języków obcych od 1994r. Przygotowujemy do prestiżowych egzaminów Cambridge ESOL na wszystkich poziomach. Legitymujemy się wpisem do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, jesteśmy również placówką szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu.  

JAK UCZYMY?

Stawiamy na komunikację, prowadzimy zajęcia w języku obcym w oparciu o własne, wypracowane przez lata programy oraz publikacje renomowanych  wydawnictw językowych. W 2012r. jako pierwsza szkoła w województwie wielkopolskim, wprowadziliśmy naukę dla dzieci 2-6 lat  na licencji TEDDY EDDIE, programu nominowanego do ELTONS 2014,  nagrody przyznawanej przez British Council. Program uzyskał wyróżnienie w kategorii najlepszych kursów innowacyjnych. Wszystkie nasze zajęcia są prowadzone w grupach dostosowanych pod względem wieku i umiejętności, w nowocześnie wyposażonej bazie. Korzystamy z najnowszych technologii i zapewniamy wszystkim słuchaczom dostęp do narzędzi e-learningowych.

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA?

Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, a także polskiego dla obcokrajowców. Oprócz kursów ogólnych prowadzimy także zajęcia egzaminacyjne, biznesowe i konwersacyjne. Uczymy dzieci, młodzież  i dorosłych.

NAUKA W GRUPIE?

ZDECYDOWANIE TAK, nie tylko z powodów ekonomicznych, ale przede wszystkim dlatego, że jest to najefektywniejsza forma nauki języka w każdym wieku. Tworzymy grupy już od 3 osób, także zamknięte, prywatne.

CZY MOŻNA UCZYĆ SIĘ INDYWIDUALNIE?

Oczywiście. Zajęcia indywidualne są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, szczególnie tych zapracowanych, którym trudno dostosować się do sztywnego rozkładu zajęć.  Nie prowadzimy zajęć indywidualnych dla dzieci, bo one potrzebują dużej dozy interakcji językowej, zabawy, zrównoważonego tempa. Chcemy, żeby zajęcia były dla nich nie tylko efektywne, ale przede wszystkim przyjemne i motywujące do dalszej pracy.

KIEDY MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?

W każdej chwili można do nas dołączyć. Nowe grupy tworzymy nie tylko we wrześniu, powstają przez cały rok.

ZAPRASZAMY!

 

Współpraca

Egzaminy