Czwartek, 18 lipca 2019

AKTYWNE WAKACJE Z ANGLISTĄ czyli Półkolonie po angielsku

Misja

Wakacje w małym mieście nie muszą byc nudne! Odkrywamy, badamy, poszukujemy, zwiedzamy, tworzymy, wymyślamy, czasem trochę rozrabiamy;) i raczej nie odpoczywamy, chyba, że akurat jemy, albo już sił nie mamy:))

Kto może uczestniczyć?

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat.

 

Dowiedz się więcej

 

KURSY I OBOZY ZAGRANICZNE dla młodzieży i dorosłych

Misja

Jesteśmy przekonani, że ANGLISTA uczy skutecznie, ale nawet polityka NO POLISH, jaką wdrażamy konsekwentnie na naszych zajęciach, nie zastąpi naturalnego środowiska językowego. To tam właśnie przełamujemy bariery, pokonujemy strach przed mówieniem i przy okazji stajemy się obywatelami świata, ambasadorami naszego kraju, poznajemy nowe kultury, stykamy się z ludźmi, którzy tak jak my chcą nie tylko mówić jeszcze lepiej, ale także dowiedzieć się więcej i nabrać większej pewności, wiary we własne możliwości.

Nasze doświadczenie

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi ośrodkami na całym świecie od 1998r. Szkoły, posiadają rekomendacje ministerialne   i zapewniają najwyższy standard nauczania. Z naszą pomocą znalezienie odpowiedniego kursu będzie dziecinnie łatwe, a przy okazji pomoże uniknąć niepotrzebnego stresu. Co więcej, gwarantujemy, że cena będzie taka sama, albo niższa niż przy bezpośredniej rezerwacji internetowej w wybranej szkole! I dodatkowo można uzyskać wsparcie zarówno w podróży jak i podczas pobytu.

WAKACJE w szkole??

Wystarczy przeczytać relacje uczestników.

...Rodzina - wspaniała. Bardzo sympatyczni, życzliwi, gadatliwi.Zajęcia w szkole - po prostu super. Nie wiem, czy kiedykolwiek spotkałem tak zaangażowanych w nauczanie ludzi. Naprawdę potrafili zainteresować, skupić uwagę. Zajęcia w dużej mierze skupiały się też na kontaktach interpersonalnych - co najmniej 1h dziennie spędzaliśmy na negocjacjach, współpracy, itd.
Zupełnie inaczej wygląda angielski, gdy jest się poniekąd zmuszony do tego, by go używać non-stop, bo inaczej człowiek po prostu nie będzie zrozumiany. Dla mnie - wspaniała rzecz.

W wolne popołudnia dużo zwiedzałem: obowiązkowe Natural History Museum, National Gallery, Science Museum. Dla samego siebie wybrałem się na Shoreditch Street Art Tour i muszę przyznać, że była to chyba najciekawsza wycieczka, na jakiej byłem do tej pory w życiu. Prowadzący znający się na rzeczy, konkretny. 
Do tego jeszcze integracja z innymi uczniami, czwartkowa piłka nożna (bo sport to najlepszy sposób na poznanie się).

Zleciało bardzo szybko.. Zazdroszczę osobom, które są tam po 6-7 miesięcy, a jest takich sporo..
Może uda się w przyszłości wyjechać raz jeszcze.'

Kajetan Jagiełka, były uczeń ANGLISTY, obecnie student UM im. K. Marcinkowskiego, spędził 2 tygodnie w Wimbledon School of English
 
 

.....Wyjazd na kurs językowy do Bournemouth był strzałem w dziesiątkę! Była to świetna okazja, aby poznać ludzi z całego świata, nawiązać nowe przyjaźnie, uczestniczyć w lekcjach z native-speakerami, w konsekwencji rozwinąć swój angielski i poznać lepiej kulturę brytyjską. Jesteśmy bardzo zadowolone.  Z pewnością były to jedne z naszych najlepszych wakacji. Zwiedziłyśmy Bournemouth, Londyn i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych miast. Szkoła była cudowna! Trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie było J. Nauczyciele i inni pracownicy byli bardzo pomocni i wykazywali się dużym zrozumieniem. Teraz pozostały nam wspaniałe wspomnienia z wyjazdu, do którego będziemy wracać myślami z uśmiechem na twarzy.

Karolina Kobylska, Dominika Kobylska, Ola Dolna, Kasia Dolna, absolwentki ANGLISTY, studiowały w BEET Language Centre Bournemouth

       

 

Sprawdź naszą ofertę

Współpraca

Egzaminy