Czwartek, 18 lipca 2019

Centrum egzaminacyjne

JAKIE EGZAMINY MOŻNA ZDAWAĆ U NAS?

Od lat z sukcesami przygotowujemy do certyfikatów CAMBRIDGE ESOL. Teraz można je zdawać w naszym ośrodku dzięki współpracy z Centrum Egzaminacyjnym PROGRAM w Poznaniu. 

CAMBRIDGE YLE DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieci w wieku 7-12 lat przystępują do egzaminów CAMBRIDGE YLE w naszym ośrodku od 2011r. Przyjazna dla dzieci  forma tego egzaminu sprawia, że jest to całkowicie pozytywne doświadczenie,  zarówno dla dzieci jak i rodziców, którzy często są bardziej zestresowani ogromem wyzwań, jakim w dzisiejszych czasach dzieci muszą sprostać, niż ich pociechy. Tarcze Cambridge, które pojawiają się na certyfikatach zamiast tradycyjnych ocen, są skutecznym zabezpieczeniem przed stresem towarzyszącym pokonywaniu kolejnych etapów edukacyjnych, dodają odwagi i wzmacniają wiarę w siebie, tak potrzebną do osiągnięcia sukcesu   w dorosłym życiu.

A dla starszych?

Najpopularniejsze to FCE i CAE, które przy okazji dają uprawnienia np. do nauczania w szkołach i przedszkolach, są także honorowane przez zagraniczne uczelnie i mile widziane przez pracodawców na całym świecie. Przygotowujemy także do pozostałych poziomów, czyli do KEY, PET i CPE, a także do egzaminów biznesowych BEC oraz akademickich IELTS, czy TOEFL. Można także przygotować się do certyfikatów z innych języków.

KIEDY MOŻNA ZDAWAĆ?

Sesje w naszym ośrodku zazwyczaj odbywają sie w czerwcu. Terminy ogłaszamy na naszej stronie internetowej i nie trzeba koniecznie byc naszym słuchaczem. Przyjmujemy zgłoszenia indywidulane.

ZAPRASZAMY!

Współpraca

Egzaminy