Wtorek, 17 lipca 2018

Kadra

 

 

mgr Anna Szypura

 

Dyrektor i metodyk  Szkoły Języków Obcych ANGLISTA.  Prowadzi placówkę  od roku 1994.

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

 

mgr Marta Tomczyk-Moszyńska

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2009. Absolwentka etnolingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych dla Kandydatów na Tłumaczy Przysięgłych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także absolwentka Szkoły Języków Obcych ANGLISTA z certyfikatem Cambridge ESOL.

 

 

 

 

mgr Katarzyna Szenfeld

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2013. Absolwentka filolologii angielskiej na Uniwersytecie  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także absolwentka Szkoły Języków Obcych ANGLISTA z certyfikatem Cambridge ESOL.

 

 

 

 

 dr Ewelina Poniedziałek

 

Lektor języka hiszpańskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2004.  Absolwentka etnolingwistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczyciel akademicki UAM.

 

 

 

mgr Piotr Kaczmarek

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2015. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Językowego na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów magisterskich  na Uniwersytecie Szczecińskim.

 

 

 

mgr Natalia Nowak

 

Lektor języka angielskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2016. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i studiów podyplomowych w zakresie języka angielskiego  na Uniwersytecie  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

mgr Barbara Nicke

 

Lektor języka niemieckiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2015. Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

 

mgr Katarzyna Jakubczak

 

Lektor języka francuskiego. Współpracuje ze Szkołą Języków Obcych ANGLISTA od roku 2016. Absolwentka filologii romańskiejj na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i polsko-francuskich studiów w zakresie z zarządzania na Uniwerytecie w Rennes we Francji.

 

mgr Marika Wawrzyniak

 

Asystentka dyrektora od 2012r.  Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu,

 

mgr Ewelina Szewczykowska

 

Sekretarz szkoły od 2017r. Absolwentka Polonistyki i Studiów Podyplomowych w zakresie Pedagogiki Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu

 

Współpraca

Egzaminy